»»

יתרונות העיסוי השוודי

בספא O2 בתל אביב מחכה לכם עיסוי שבדי מפנק ומקצועי שעומד בכל הכללים של עיסוי שוודי אמיתי. אנו מזמינים אתכם לחוויה של התחדשות או כמו שהלקוחות שלנו נוהגים לומר : "פירוק והרכבה מחדש".

איזה מזל שאי שם בשלהי המאה ה-19 קם לו פרופסור שוודי והמציא את העיסוי ששינה את פני העולם. טוב, אולי אנחנו קצת דרמטיים אבל עיסוי שבדי הוא עיסוי בעל יתרונות כל כך רבים שלא סתם הוא הפך לאחד העיסויים הפופולריים והמבוקשים בעולם כולו. זה עיסוי שיפיג לכם את המתחים, יקל את הכאבים, ירגיע וירפה את הנפש, יזרים את הדם, ולא ישכח גם לגרום לכם ליהנות מכל זה. 

מקל על כאבי שרירים ומפרקים
אם נחזור רגע למאה ה-19 ולסיבה שגרמה להמצאת העיסוי השבדי נגלה שאותו פרופסור היה מומחה לרפואת ההתעמלות וסבל בעצמו מכאבי שרירים ומפרקים. זה מה שהביא אותו לפיתוח העיסוי המיוחד הזה ולהתמקד בטיפול שיקל על כאבי שרירים ומפרקים. במהלך העיסוי השוודי מפתח המעסה פעולות של מתיחות והנעת המפרקים, דבר שגורם להפגת המתח שבהם ולהקלה על כאבים במידה ויש. המטפל משתמש בתנועות לחיצה, חיכוך והקשה באזורים שונים בגוף ומחמם כך את שרירי המטופל. העיסוי השוודי ידוע בתור מפיג מתחים ומקל על כאבי שרירים ובגלל זה גם ספורטאים רבים בוחרים דווקא בו.

משפר את זרימת הדם
לזרימת דם תקינה ישנה חשיבות מכרעת בתפקוד של כל מערכות הגוף שלנו. זרימת דם "תקועה" או כזו שאינה פועלת כסדרה עלולה להוביל לקשיים בתפקוד של איברי הגוף השונים ולהרגשה כללית לא טובה. העיסוי השוודי מתמקד בשיפור זרימת הדם, בשיפור אספקת הדם לשרירי הגוף וכן בזירוז חילוף החומרים. לאחר העיסוי פועל מחזור הדם בצורה טובה יותר, מה שמוביל לעבודה טובה יותר של הלב, לסילוק רעלים ולהזנת השרירים.

מרגיע ומשפר את המצב הנפשי
העיסוי השוודי ידוע בתור פסיכולוג מוצלח ביותר. זה לא שתצטרכו לפתוח את הלב על מיטת הטיפולים, כמו שהפעולות שיתבצעו בעיסוי יתרמו להרפיה והרגעות של הגוף. הרוגע והשלווה שתיהנו מהם לאחר העיסוי יסייעו לשיפור ההרגשה הכללית, גם הפיזית אך בהחלט גם הנפשית. עיסוי שבדי גורם לחידוש האנרגיות בגוף, להקלה ולהפגה של חרדות ומתחים נפשיים ואפילו תורם לשיפור איכות השינה. אנו מזמינים אתכם לטיפול מפנק של עיסוי מקצועי שלאחריו גם אתם תבינו מדוע מדובר בפסיכולוג לכל דבר ועניין.
עיסוי בספא
אתם מוזמנים אלינו לספא O2 בטיילת תל אביב לבילוי ספא מושלם ומשתלם. עיסוי מפנק, טיפול בר חמצן והפתעות נוספות שיגרמו לכם לצאת מכאן רגועים יותר ושמחים הרבה יותר
מחיר: 280 ₪
פינוק ספא לנשים מיוחדות
לנשים מיוחדות מגיע לחגוג כמו שצריך! אנו מזמינים אתכם לבילוי מפנק בספא מתקדם ויוקרתי בתל אביב. עם ים כחול ממול וטיפולים מפנקים בפנים אין סיכוי שלא יהיה מושלם
מחיר: 280 ₪

דף הבית אודות מגזין ספא ולייף סטייל מפת אתר צור קשר
חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניווט
למקום
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות